Adana Tercüme Bürosu

HIZLIÇEVİRİ Adana tercüme bürosu olarak 36 dilde çapraz çeviri hizmeti sunuyor, yeminli ve noter tasdikli tercümelerinizi aynı gün içinde teslim ediyoruz

Adana Tercüme Bürosunda Çevirinizi Kolayca Başlatın!

Çeşitli sektörlerin çevirilerinde uzman çevirmen ekibimizle Adana Tercüme Bürosunda sektörünüzün jargonuna ve terminolojisine uygun, yüksek kalitede çeviri hizmeti sunuyoruz. Hukuki, medikal, teknik, kurumsal ve akademik çevirileriniz için alanında uzman 350’den fazla çevirmenle çalışıyoruz.

Dosyanızı yükleyin

Çevrilmesini istediğiniz içeriği dilediğiniz formatta yükleyin, anında teklif alın.

Ödemenizi Yapın

Ödemenizi kredi kartı, havale ya da EFT gibi yöntemlerle kolayca tamamlayın.

Çevirinizi Başlatın

Dosyanız için alanında uzman bir çevirmen atanır ve çeviriniz 6 dakika içinde başlatılır.

Çeviriniz Hazır

Güvenli bulut ortamından dosyalarınıza dilediğiniz zaman erişin.

Adana'da Çeviri İhtiyaçlarınız İçin Neden HIZLIÇEVİRİ'yi Kullanmalısınız?

Nitelikli Çevirmenler

Dünyanın dört bir yanındaki işletmeler gelişmeye devam ederken, en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri çevrimiçi çeviri hizmetleri haline gelmiştir. Sonuçta mesajınızı aktarmak kullanabileceğiniz bir dil yoksa yabancı bir müşteriyle nasıl pazarlık edebilirsiniz? Kaliteli ve üst düzey iş/ticaret çevirmenlerimiz, iş belgelerinizin çevirmenin yanı sıra, belgenin talep ettiği doğrulukta çevrildiğinden emin olurlar.

Güvenli Dokümanlar

İş belgesi çeviri hizmetlerimiz, gizlilik yönergelerimiz ve güvenlik politikalarımız kapsamında korunmaktadır. Gizlilik şartlarımız, iş/ticaret çevirmenlerimizin bir müşteriye ait herhangi bir bilgiyi çoğaltamayacağını veya paylaşamayacağını belirtir.

Ekonomik Fiyatlandırma

Fiyatlandırma planlarımız müşterilerimiz için tamamen şeffaf olmanın yanı sıra oldukça uygun maliyetler sunar. Ödeme konsunda da benimsediğimiz maksimum şeffaflık politikası, müşterilerimizle uzun süreli bir güven ilişkisi oluşturmamızı sağlıyor. Bu nedenle sağlam bir müşteri haberleşmesi sağlama konusunda uzun vadeli ilişkilere sahibiz.

Hızlı Geri Dönüş

HIZLIÇEVİRİ'de entegre API'miz ve yerleşik kalite araçlarımız ile iş akışı verimsizliğini ortadan kaldırıyor ve tutarlılığı ve kaliteyi artırıyoruz. İş belgelerinizin global işletmeler için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN

Uzman Adana Tercüme Bürosu Ekibimiz

Belge çevirisi basit bir şey değildir, ücretsiz çeviri genellikle, orijinal dildeki bir kelime veya ifadeyi başka bir dildeki eşdeğeriyle yer değiştirmek suretiyle bir belgeyi çevirmek üzere programlanmış olan bir yazılım tarafından gerçekleştirilir. Ancak, bu tür ücretsiz ve tavsiye edilmeyen çeviriler, farklı diller arasındaki dilbilgisi, yapı, deyimler, bir dil üzerindeki yerel kültürel etkiler ve diğer benzer faktörler gibi farklılıkları dikkate almaz. Bu nedenle, ücretsiz çeviriler genellikle hatalı olur ve çoğunlukla tatmin edici olmaz. Bu yüzden, önemli belgeler için ücretsiz veya makine çevirisine güvenmek kesinlikle tavsiye edilmez.

Profesyonel Yaklaşım

Dünya çapında binlerce çeviri sağlayıcıyla çalışan profesyonel bir iş/ticaret çevirisi hizmetleri şirketiyiz. Birlikte çalıştığımız profesyonel iş çevirmenleri, çok sayıda dil çifti ve farklı iş alanlarında çok çeşitli ve benzersiz bir şekilde uzmanlaşmıştır ve bu sayede hemen hemen her iş alanında ve hemen hemen her dil çiftinde yüksek kalitede iş/ticaret çevirisi sağlayabilmekteyiz.

Zamanında ve Sıfır Hata ile Teslim Edilen Çeviri

İş/ticaret çevirisi, hakim oldukları dil çiftlerinde yüksek derecede uzmanlığa sahip profesyonel çeviri sağlayıcıları tarafından ve iş dünyasıyla ilgili kavram ve terimlerle yapılmalıdır. HIZLIÇEVİRİ tam bu noktada devreye girer. Alandaki yıllara dayanan tecrübemiz ve iş/ticaret dili uzmanlarımız iş yazışmalarınızın doğru ve zamanında yapılmasını sağlar.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN

İki Kere Kontrol Edilmiş Çeviri

İş/Ticaret Çevirisi sürecimiz özenli bir kontrol ve denetim sürecinden geçer. Anadilinden çeviri yapan ve iki dilli deneyimli çevirmen ekibimizin, iş belgelerinizi hedef kültür ve bölgenize göre ve orijinal anlamlarını kaybetmeden çevirmelerini sağlıyoruz. İyi çevirmenler ile birlikte dünyanın her yerinden profesyonel redaktörler ve editörler tarafından yapılan iki aşamalı kontrol sağlamamız gerektiğine inanıyoruz. İster İngilizce'den İspanyolca'ya, ister başka bir dile, her dil çiftinde uzman çift dilli ve tecrübeli çevirmen, editörler ve redaktör kadromuz, size en ideal kaliteyi sağlamak için buradalar. Kalite kontrolleri konusunda sıkı bir denetime tabi tutulan HIZLIÇEVİRİ'nin çevirmenleri, değişmez kaliteyi, uygun lehçeyi ve dilbilim kurallarını sıkı bir şekilde gözetir. Orijinal anlamını yitiren bir çevirinin çeviri olmadığına inanıyoruz.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN

Neden HIZLIÇEVİRİ'nin profesyonel çeviri hizmetlerine ihtiyacınız var?

İş çevirilerimiz ve uzman kadromuzla yükselen bir satış ağı elde edebilirsiniz: pazarlama broşürleri ve satış materyallerinin çevrilmesi artık yeterli değildir. Merkez ofis tarafından üretilen tüm materyallerin gerçek-zamanlıya yakın bir şekilde çevrilmesi için planlı bir çaba gösterilmesi gereklidir. Çeviri teknolojileri ve uzun süreli çeviri sözleşmeleri, şirketinizi işlerini yapmaya vakit ayırabilmesi için elzemdir.

İş çevirilerimiz, müşterilerin ve rakiplerin nasıl geliştiğini anlamanıza yardımcı olur: Brezilya ve Çin'deki yerel ve gelecekteki merkezler işin geleceğini değiştiriyorsa, onların dilini konuşmalısınız. Bu ülkelerdeki çoğu insanın akıcı şekilde İngilizce bilmediğini unutmayın. Belgelerinizin işe uygun şekilde çevirisinin yapılması, bu gerekli entegrasyon için daha iyi bir iletişim desteği sağlayacaktır.

Çevrimiçi iş/ticaret çevirisi hizmetlerimiz ile yerel şekilde faaliyet göstermenizi sağlıyoruz: bu tek bir ana dile bağlılığın ortadan kalkması demektir. İş/ticare çevirisi artık anlık bir ihtiyaç değildir. Çeviri hizmeleri giderek artan bir şekilde stratejik bir araca dönüşmektedir.

Bazı sektörlerde, şirketleri ürün veya hizmeti hakkında yerel dilde bilgi vermeyi zorunlu kılan katı bölgesel düzenlemelere uymak zorundadır. Bunun en bilinen örneklerinden biri Yaşam Bilimleri sektörü ve İmalat sektörüdür.

Günümüzde, karşımıza çıkan her sitenin bir Google Analytics izleme kodu vardır. Analytics panelinize bir göz atın ve Kitle genel sekmesinde, ziyaretçilerinizin coğrafi verilerini inceleyin. Bu kişiler nerede yaşıyor? Sitenizde hangi dilde geziniyorlar? Bu diller için destek sağlıyor musunuz? En iyi web sitesi çeviri hizmetini almaya karar vermeniz gereken an budur.

HızlıÇeviri'de, web sitenizi kullanılabilirlik, konuşma dilleri ve daha fazlası için iyileştirmeye odaklanan detaylı bir web sitesi yerelleştirme hizmeti sunuyoruz, bu sayede kullanıcılarınız için her dilde, bölgesel lehçede ve kültürel bağlamda en zengin deneyimi sunabilirsiniz.