HIZLIÇEVİRİ Gizlilik Politikası

Eylül 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Gizlilik Politikası

HIZLIÇEVİRİ özel verilerinizin gizliliğini korumak için makul olarak alabileceği tüm önlemleri alır ve bilgilerinizi tanıtım faaliyetleri için başkalarıyla paylaşmaz.

Kişisel bilgileriniz, HIZLIÇEVİRİ Web Sitesi’nde sunulan hizmetlerin sağlanması amacıyla kullanılır. Bu çerçevede gerek Üye gerekse Çevirmen olarak oluşturduğunuz profiliniz ve kullanıcı adınız diğer kişiler ile paylaşılmaz.

Ayrıca, HIZLIÇEVİRİ kişisel bilgilerinizin gizliliğini korumak için güvenlik duvarları ve şifreleme yöntemleri gibi güvenlik önlemleri uygulayabilir. Kullanıcı adınız ve profiliniz, Çevirmenlerle paylaşılmamasına rağmen sağlanan bu güvenlik önlemleri olası saldırılara maruz kalabilir. Uyguladığımız güvenlik önlemlerinin ya da kanun dışı hareket eden üçüncü kişilerin bize sağladığınız bilgileri elde etmesine karşı aldığımız önlemlerin etkinliği konusunda herhangi bir garanti veremeyiz. Dolayısıyla HIZLIÇEVİRİ, Üye ve Çevirmenlerin kişisel bilgilerinin ifşa olması konusunda garanti veremez. HIZLIÇEVİRİ Web Sitesi’ne gönderilen bilgilerin potansiyel ifşa olma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunuzu bildiğinizi kabul ve beyan edersiniz. HIZLIÇEVİRİ kimliğiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız, iş veya ev adresiniz ile diğer kişisel iletişim bilgilerinizin diğer Üyeler, Çevirmenler, Kullanıcılar veya üçüncü kişiler tarafından bulunamayacağının veya tespit edilemeyeceğinin garantisini veremez. Önemli ve özel bilgileri korumak sizin sorumluluğunuzdadır.

Lütfen Kaynak Metnin ve HIZLIÇEVİRİ’nin sunduğu hizmetleri kullanırken ve/veya Web Sitesi’nin halka açık sayfalarını kullanırken ifşa edilen diğer bilgilerin genel bilgi haline geldiğini unutmayınız. Buna göre, bir sipariş verirken kişisel bilgilerinizi ifşa etme konusunda dikkatli olmalısınız.

Gizli bilgierin, yürürlükteki yasal bir düzenleme ve/veya mahkeme kararına uyulması için ifşa edilmesi zorunlu hale gelmiş ise ifşa edilebilir.