Hukuki Çeviri Hizmeti

Profesyonel bulut-tabanlı çeviri çözümümüz sayesinde doğrudan deneyimli uzmanlarımızdan çevrimiçi bir şekilde 7/24 hukuki çeviri talebinde bulunabilirsiniz.

Çevirinizi Bugün Başlatın!

HIZLIÇEVİRİ olarak, hukuki kurumlar ve hukuk firmaları için çok sayıda dil çiftinde ve çok farklı türden hukuki belgeler için profesyonel hukuki çeviri hizmeti sunuyoruz. İleri seviye şifreleme, veri gizliliği ve gizlilik anlaşmaları yoluyla yüksek seviyede gizlilik sağlarken, hızlı geri dönüş süreleri garanti ediyoruz.

Dosyanızı Yükleyin

Çevrilmesini istediğiniz içeriği dilediğiniz formatta yükleyin, anında teklif alın.

Ödemenizi Yapın

Ödemenizi kredi kartı, havale ya da EFT gibi yöntemlerle kolayca tamamlayın.

Çevirinizi Başlatın

Dosyanız için alanında uzman bir çevirmen atanır ve çeviriniz 6 dakika içinde başlatılır.

Çeviriniz Hazır

Güvenli bulut ortamından dosyalarınıza dilediğiniz zaman erişin.

Neden HIZLIÇEVİRİ'yi kullanmalısınız?

Nitelikli Çevirmenler

Çeşitli uzmanlık alanlarından en iyi hukuk çevirmenlerini işe alarak profesyonellerden oluşan bir ağ kurduk. Çevirmenlerimiz ve hukuk dili uzmanlarımız, en katı kriterleri kullanarak deneyimli ekibimiz tarafından teste tabi tutulmuş ve onaylanmıştır. Belgelerinizin maksimum kalite ile sunulmasını sağlamak için çalışmaları sürekli olarak değerlendirilir.

Güvenli Dokümanlar

Müşterilerimizin gizliliğinin daha da fazla korunmasını sağlamak için hukuki çeviri talep eden müşterilerimiz ile her durumda gizlilik anlaşması yapıyoruz. Hukuki sözleşme çevirilerinde bile, müşterilerimiz ile ilişkilerimizin uzun süreli olmasını sağlamak adına müşteri gizliliğini önceliğimiz yapıyoruz.

Ekonomik Fiyatlandırma

Gizlilik yalnızca yasal belgelerde önem verdiğimiz bir şey değil, aynı zamanda müşterilerimizle uzun süreli ilişkilerimizde de bunu sürdürüyoruz. Ek veya herhangi bir gizli maliyete maruz kalmadığınızdan emin olmak için işlemlerinizin faturalarında mutlak şeffaflık teşkil ediyoruz.

Hızlı Geri Dönüş

Uzmanlaşmış çevrimiçi platformumuzun bir diğer avantajı da, siparişlerin işlenmesi ve çevirmenlere tayin edilmesindeki verimliliktir. Hukuki belge çevirileri ile görevlendirilen uzmanlara gönderilen uçtan uca iletişim ve otomatik bildirimler, geleneksel hukuki çeviri ajanlarının yaşadığı gecikmelerin yaşanmasının önüne geçer. Geri dönüş süresinin en az %20 ila %40 oranında azalmasını sağlamak için çaba ve gayret gösteriyoruz.

HEMEN TEKLİF ALIN

Uzman Hukuki Çeviri Ekibimiz

Güvenli ve gizli bir belge çevirme süreci sunuyoruz. Daha büyük kapsamlı projeler için, tüm çeviriler Akıllı Çeviri Platformumuz için gerçekleştirilebilir. Şirketiniz uluslararası pazarlara açılırken, hukuki çeviri ihtiyaçlarınız gelişir ve artar. Tekrarlayan çeviri projelerine yönelik süreci basitleştirmek amacıyla, HızlıÇeviri'de müşteri profili oluşturup, uzman bir hukuki çeviri ekibi ile birlikte çeviri veritabanı ve sözlüğünüzü oluşturuyoruz.

Alanında Uzman Çevirmenlerle Maksimum Kalitede Çeviri

Uzman hukuki çeviri hizmetlerimizi en üst düzey koruma ile korunmanın yanı sıra, dünyanın dört bir yanından hukuk uzmanlarımız ile hukuki belgelerinizin çift anlamlı ifadelerde sıfır hata içerdiğinden emin oluyoruz ve en geçerli hukuki dil ve terminolojisi kullanıyoruz.

Zamanında ve Sıfır Hata ile Teslim Edilen Hukuki Çeviri

Bize göre, hangi dil çiftine ihtiyaç duyduğunuzun bir önemi yok, global olarak sertifikalı hukuk ve hukuk dili uzmanlarımız size hukuki belge çevirilerinizi sizlere en son seviye standartlarda sunar.

HEMEN TEKLİF ALIN

İki Kere Kontrol Edilmiş Hukuki Çeviri

Hukuk çevirisi, hukuk bağlamındaki metinlerin çevirisidir. Genellikle, müşterimizin metinleri Genellikle, müşterimizin metinleri doğruluk sertifikası, tanık ifadeleri, Yeminli Yediemin İfadeleri, Vasiyetnameler, Şirket Ana Sözleşmesi, Dava Belgeleri, Göçmen Belgeleri ve Fikri Mülkiyet Hakları vb. ile ilgilidir.

Yasal bir metni çevirirken, hukuki çeviri uzmanlarımız, kaynak metnin yasal içeriğinin, söz konusu kültüre uygun şekilde yapılandırıldığını ve bunun hukuki dilde yansıtıldığını ve benzer şekilde hedef metin, kültürüne özgü hukuk sistemine aşina olan biri tarafından okunacağını göz önüne alır.

HızlıÇeviri'de uluslararası iş ilişkilerinden hassas ve kültürel parametrelerin farkında olan "yeminli hukuki çevirmenler" veya dünyanın dört bir yanından "uzman çevirmenler" ile çalışıyoruz.

Bu kişiler belgelerinizi yerel makamların gereksinimlerine uygun olarak çevirmek için hukuki uzmanlığa sahiptir. Bu yanlış çevrilmiş belge oranını azaltır ve gelecekteki olası davalar ve maddi kayıpların önüne geçer.

Çeviride aslına uygunluk konusundaki çabamız her zaman geçerlidir ve metnin orijinal anlamını yitirmesi durumunda, bunun çeviri olmadığına inanıyoruz. Bu nedenle, marka yazışmalarınızın veya profesyonel belgenizin doğru ve aslına uygun çevrildiğinden emin olmak için iki yönlü çalışan araştırma ve kontrol ve denetleme ortaya koyuyoruz.

HEMEN TEKLİF ALIN

Neden Çevrimiçi Hukuki Çeviri Hizmetlerine ihtiyacınız var?

Yabancı paydaşlarınız varsa ve İngilizce'den İspanyolca'ya çevrilmiş hukuki bir belgeye ihtiyacınız varsa, işte tam olarak bu noktada bir hukuki belge çeviri ajansına ihtiyacınız olacaktır. Özellikle de hukuki evraklarla işlem yaparken ve hatta hukuk firmaları için çeviri hizmetleri sağlarken. Hukuk uzmanları ve çevirmeni kadromuz, sektördeki en iyi kaliteyi almanızı sağlar.

Hukuki belge çevirisi ve hizmetleri alırken, dünyanın her yerinde hukuki yazışma yapmanın yanı sıra bunu hızlı bir dönüş süresinde yapabilirsiniz. Ve hukuki aksilikler ve gecikmeler karşısında zaman kazanabilirsiniz.

Hukuki çeviri ajansları olmadan, bir tezin hukuki çevirisinde dahi, işinizi yurtdışında bile ilerletmeniz mümkün olmayacaktır. İster çevrimiçi profesyonel Rusça hukuki çeviriler, isterse de Portekizce hukuki çeviriler olsun, bize göre doğru hukuk dili uzmanları ile tercüme edilemeyecek bir dil yoktur.

Profesyonel hukuki çeviri oldukça gelişmiş bir alandır ve yasaya dair derin bir anlayışın yanısıra doğruluk ve tutarlılık gerektirir. En iyi zaman aralığında yapılan doğru, yüksek kaliteli çeviriler için avukatlar ve hukuki çevirmenlerden oluşan ekibimize güvenebilirsiniz.

Eğer küresel çapta sağlayıcı ve hedef kitlere sahip global bir şirketseniz, o halde bir noktada mutlaka hukuki çeviri hizmetine ihtiyaç duyacaksınız.

HEMEN TEKLİF ALIN