İtalyanca Tercüme Hizmeti

Hızlıçeviri olarak alanında uzman 350'den fazla çevirmen ve tamamı dijitale taşınmış çeviri süreciyle, İtalyanca tercüme hizmetlerinde mükemmel kalite ve hızlı teslimatı sektördeki en rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz.

Çevirinizi Bugün Başlatın!

Bireyler gibi, iş kurumları veya kendi dillerinin dışındaki dilleri konuşan ülkelerde hizmet sunan profesyoneller de, mesajlarını müşterilerine iletmek konusunda zorluk çeker. Bu problemin en belirgin çözümü, dil çevirisidir.

Dosyanızı Yükleyin

Çevrilmesini istediğiniz içeriği dilediğiniz formatta yükleyin, anında teklif alın.

Ödemenizi Yapın

Ödemenizi kredi kartı, havale ya da EFT gibi yöntemlerle kolayca tamamlayın.

Çevirinizi Başlatın

Dosyanız için alanında uzman bir çevirmen atanır ve çeviriniz 6 dakika içinde başlatılır.

Çeviriniz Hazır

Güvenli bulut ortamından dosyalarınıza dilediğiniz zaman erişin.

Neden HIZLIÇEVİRİ'yi kullanmalısınız?

Nitelikli Çevirmenler

Dünyanın dört bir yanındaki işletmeler gelişmeye devam ederken, en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri çevrimiçi çeviri hizmetleri haline gelmiştir. Sonuçta mesajınızı aktarmak kullanabileceğiniz bir dil yoksa yabancı bir müşteriyle nasıl pazarlık edebilirsiniz? Kaliteli ve üst düzey iş/ticaret çevirmenlerimiz, iş belgelerinizin çevirmenin yanı sıra, belgenin talep ettiği doğrulukta çevrildiğinden emin olurlar.

Güvenli Dokümanlar

İş belgesi çeviri hizmetlerimiz, gizlilik yönergelerimiz ve güvenlik politikalarımız kapsamında korunmaktadır. Gizlilik şartlarımız, iş/ticaret çevirmenlerimizin bir müşteriye ait herhangi bir bilgiyi çoğaltamayacağını veya paylaşamayacağını belirtir. HIZLIÇEVİRİ olarak bir gizlilik anlaşması (NDA) sağlayabiliriz. Yani, belgeler bizimle güvende.

Dürüst Fiyatlandırma

Fiyatlandırma planlarımız müşterilerimiz için tamamen şeffaf olmanın yanı sıra oldukça uygun maliyetler sunar. Ödeme konsunda da benimsediğimiz maksimum şeffaflık politikası, müşterilerimizle uzun süreli bir güven ilişkisi oluşturmamızı sağlıyor. Bu nedenle sağlam bir müşteri haberleşmesi sağlama konusunda uzun vadeli ilişkilere sahibiz.

Hızlı Geri Dönüş

HIZLIÇEVİRİ'de entegre API'miz ve yerleşik kalite araçlarımız ile iş akışı verimsizliğini ortadan kaldırıyor ve tutarlılığı ve kaliteyi artırıyoruz. İş belgelerinizin global işletmeleri için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Bugün sahip olduğumuz uzmanlığı bize kazandıran şey de, en pratik ve en kısa geri dönüş süresinde bu kalitede çalışmalar teslim etme konusundaki çabamız ve gayretimizdir. Bu, son teslim tarihlerine uygun, çok hızlı bir şekilde teslim yaparak müşterilerimiz için mutlak şeffaflığı korumamıza yardımcı olur.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN

Uzman İtalyanca Çeviri Ekibimiz

Çeviri basit bir şey değildir, ücretsiz çeviri genellikle, orijinal dildeki bir kelime veya ifadeyi başka bir dildeki eşdeğeriyle yer değiştirmek suretiyle bir belgeyi çevirmek üzere programlanmış olan bir yazılım tarafından gerçekleştirilir. Ancak, bu tür ücretsiz ve tavsiye edilmeyen çeviriler, farklı diller arasındaki dilbilgisi, yapı, deyimler, bir dil üzerindeki yerel kültürel etkiler ve diğer benzer faktörler gibi farklılıkları dikkate almaz. Bu nedenle, ücretsiz çeviriler genellikle hatalı olur ve çoğunlukla tatmin edici olmaz. Bu yüzden, önemli belgeler için ücretsiz veya makine çevirisine güvenmek kesinlikle tavsiye edilmez.

Profesyonel Yaklaşım

Dünya çapında binlerce çeviri sağlayıcıyla çalışan profesyonel bir iş/ticaret çevirisi hizmetleri şirketiyiz. Birlikte çalıştığımız profesyonel iş çevirmenleri, çok sayıda dil çifti ve farklı iş alanlarında çok çeşitli ve benzersiz bir şekilde uzmanlaşmıştır ve bu sayede hemen hemen her iş alanında ve hemen hemen her dil çiftinde yüksek kalitede iş/ticaret çevirisi sağlayabilmekteyiz.

Zamanında Ve Sıfır Hata Ile Teslim Edilen Çeviri

Çeviri, hakim oldukları dil çiftlerinde yüksek derecede uzmanlığa sahip profesyonel çeviri sağlayıcıları tarafından ve ilgili kavram ve terimlerle yapılmalıdır. HIZLIÇEVİRİ tam bu noktada devreye girer. Alandaki yıllara dayanan tecrübemiz ve iş/ticaret dili uzmanlarımız iş yazışmalarınızın doğru ve zamanında yapılmasını sağlar.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN

İki Kere Kontrol Edilmiş Çeviri

İyi çevirmenler ile birlikte dünyanın her yerinden profesyonel redaktörler ve editörler tarafından yapılan iki aşamalı kontrol sağlamamız gerektiğine inanıyoruz. İster İngilizce'den İtalyanca'ya, ister başka bir dile, her dil çiftinde uzman çift dilli ve tecrübeli çevirmen, editörler ve redaktör kadromuz, size en ideal kaliteyi vermek için için buradalar.

Kalite kontrolleri konusunda sıkı bir denetim yaptan sahip olan HIZLIÇEVİRİ'nin iş çevirmenleri, değişmez kaliteyi ve uygun lehçeyi ve dilbilim kurallarını sıkı bir şekilde gözetir. Orijinal anlamını yitiren bir çevirinin çeviri olmadığına inanıyoruz.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN

36 FARKLI DİLDE EŞSİZ ÇEVİRİ HİZMETİ

Tüm dillerde çeviri ihtiyacınızı tek çözüm ortağınızdan karşılayarak
size sunulacak ekstra avantajlardan yararlanın.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN