Makale Tercümesi Hizmeti

HIZLIÇEVİRİ, akademik makale tercümesi için profesyonel yeminli çevirmenlerle çalışarak çevirilerinizin ihtiyacınız olan zamanda ve hatasız bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Çevirinizi Bugün Başlatın!

HIZLIÇEVİRİ, uluslararası yayınlardan, makale çevirilerine ve fikri mülkiyet belgelerine kadar tüm akademik makale tercümesi projelerinizi ihtiyaçlarınıza göre en uygun şekilde yürütür.

Dosyanızı Yükleyin

Çevrilmesini istediğiniz içeriği dilediğiniz formatta yükleyin, anında teklif alın.

Ödemenizi Yapın

Ödemenizi kredi kartı, havale ya da EFT gibi yöntemlerle kolayca tamamlayın.

Çevirinizi Başlatın

Dosyanız için alanında uzman bir çevirmen atanır ve çeviriniz 6 dakika içinde başlatılır.

Çeviriniz Hazır

Güvenli bulut ortamından dosyalarınıza dilediğiniz zaman erişin.

Neden HIZLIÇEVİRİ'yi kullanmalısınız?

Uluslararası Yayın Çevirileri

Makalelerin uluslararası dergilerde yayımlanması, araştırmacılar için önemli bir prestij ve büyük bir avantajdır. Bu nedenle günümüzde akademik makalelerin tercümesi büyük önem taşımaktadır. Uluslararası mercilerde yayımlanacak akademik çalışmalar, dilbilgisi ve terimler açısından kusursuz olmalıdır. Bu doğrultuda, uzman çevirmenlerce yapılan akademik tercüme çalışması, anadil editörü tarafından da akıcılık açısından kontrol edilir.

Dürüst Fiyatlandırma

İnternet dolandırıcılarla ve ek ücret talep eden şirketlerle dolu. HIZLIÇEVİRİ olarak siparişleriniz ve faturalarınıza hiçbir gizli masraf eklemeyiz. Müşterilerimizi faturalandırırken mutlak şeffaflık ve açıklık sergileriz.

Doğru Terminoloji

Hemen her alanda olduğu gibi akademik tercüme için de terminolojinin önemi büyüktür. Akademik çalışmalarda kullanılan terimler doğru olmalı ve ilgili çalışmanın net bir şekilde açıklanmasını sağlamalıdır. Bu açıdan, akademik makalenin yazarı ile birlikte çalışmak ve tüm terimlerin doğru kullanıldığından emin olmak gerekir.

Hızlı Geri Dönüş

Bazen çevirilerinizi rekor sürelerde geri almanız gerekebilir. Sizlere verimli bir çeviri hizmeti sunmak ve kısa teslim süreleri olan çok dilli projelerin altından kalkmak için gereken donanıma sahibiz.

HEMEN TEKLİF ALIN

Uzman Akademik Tercüme Ekibimiz

Akademik dil ve çeviri söz konusu olduğunda, kaynaklara erişim ve deneyim elzemdir. Uzman kadromuz uzun zamandır sektörde çalışmakta olup, doğru terminolojiyi kullanarak çevirilerinizi tamamlar.

Profesyonel Yaklaşım
Ve Üst Düzey Tutarlılık

Dünya çapında binlerce çeviri sağlayıcıyla çalışan profesyonel bir akademik çeviri hizmetleri şirketiyiz. Birlikte çalıştığımız profesyonel çevirmenler, çok sayıda dil çifti ve farklı alanlarda çok çeşitli ve benzersiz bir şekilde uzmanlaşmıştır ve bu sayede hemen hemen her akademik alanda ve hemen hemen her dil çiftinde yüksek kalitede akademik çeviri hizmeti sağlayabilmekteyiz.

Sıfır Hata Ile Teslim Edilen Akdemik Çeviri

Akademik çeviri, hakim oldukları dil çiftlerinde yüksek derecede uzmanlığa sahip profesyonel çeviri sağlayıcıları tarafından ve ilgili kavram ve terimler kullanılarak yapılmalıdır. HIZLIÇEVİRİ tam bu noktada devreye girer. Alandaki yıllara dayanan tecrübemiz ve dili uzmanlarımız tüm dokümanlarınızın doğru ve zamanında çevrilmesini sağlar.

HEMEN TEKLİF ALIN

İki Kere Kontrol Edilmiş Akademik Çeviri

Bir dilden farklı bir dile çeviri anında sizler için her iki dili de profesyonel bir şekilde akıcı olması için akademik tercüme hizmet altında kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Çeviri yapılacak her iki dili ve kültür yapısını iyi bilen tercümanlar eşliğinde kaliteli ve hızlı bir tercüme hizmeti sunmaktayız. Her kelime en doğru bölgede ve en doğru anlatım şekli ile cümle içerisinde geçmesi adına çift kontrollü çeviri hizmetini akademik tercüme adına en iyi yapacak uzman tercümanlar ile çalışmaktayız. Tüm akademik çeviri hizmetleriniz adına işleriniz süreklilik arz etmesi için söz verilen zamanda sizlere teslim edilmektedir.

HEMEN TEKLİF ALIN