Mobil Uygulama Çevirisi Hizmeti

Global kullanıcı kitlesine ulaşmak için HIZLIÇEVİRİ'nin yüksek kalitede mobil uygulama çevirisi hizmetimizden faydalanın.

Çevirinizi Bugün Başlatın!

Çok dilli bir mobil uygulaması ülke sınırlarını aşar ve uluslararası platformda ürün ve hizmet tanıtımı yaparak hedef müşteri kitlesini büyütür. HIZLIÇEVİRİ iOS, Android ve daha birçok mobil ortamında 36+ dilde porfesyonel çeviri hizmeti sunar.

Dosyanızı Yükleyin

Çevrilmesini istediğiniz içeriği dilediğiniz formatta yükleyin, anında teklif alın.

Ödemenizi Yapın

Ödemenizi kredi kartı, havale ya da EFT gibi yöntemlerle kolayca tamamlayın.

Çevirinizi Başlatın

Dosyanız için alanında uzman bir çevirmen atanır ve çeviriniz 6 dakika içinde başlatılır.

Çeviriniz Hazır

Güvenli bulut ortamından dosyalarınıza dilediğiniz zaman erişin.

Neden HIZLIÇEVİRİ'yi kullanmalısınız?

Nitelikli Çevirmenler

Müşterilerimize yüksek düzeyde kalite sunmamızda bize yardımcı olan özelliğimiz, yalnızca hem dil hem alanda uzman çevirmenlerle çalışma konusundaki hassasiyetimizdir. Dünya çapında en iyi çevirmenlerle işbirliği kurarak hizmet verdiğimiz tüm dillerde aynı kaliteyi sağlamaya çalışıyoruz. Çevirmenlerimiz, profesyonel çeviri hizmeti alanında yıllarca deneyime ve alan uzmanlığına sahiptir.

Güvenli Dokümanlar

Gizliliğin bir insan hakkı olduğuna gönülden inanıyoruz ve müşterilerimizin bilgileri ve profesyonel doküman çeviri hizmetlerinin güvenliği ve gizliliği için maksimum hassasiyet gösteriyoruz. Uzun süreli ilişkilerimize büyük önem veriyoruz ve bu ilişkiyi sürdürmek için aldığımız güvenlik önlemleri optimum düzeyde. Bu nedenle, medikal dokümanlarınızı sistemimizde güvenli bir şekilde saklıyor ve üçüncü taraflarla herhangi bir bilgi paylaşmıyoruz.

Dürüst ve Ekonomik Fiyatlandırma

Fiyatlandırma planlarımız müşterilerimiz için tamamen şeffaf olmanın yanı sıra oldukça uygun maliyetler sunar. Ödeme konsunda da benimsediğimiz maksimum şeffaflık politikası, müşterilerimizle uzun süreli bir güven ilişkisi oluşturmamızı sağlıyor. Bu nedenle sağlam bir müşteri haberleşmesi sağlama konusunda uzun vadeli ilişkilere sahibiz.

Hızlı Geri Dönüş

Profesyonel çeviri hizmetlerinin global işletmeler için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz ve bugün sahip olduğumuz uzmanlığı bize kazandıran şey de, en pratik ve en kısa geri dönüş süresinde bu kalitede çalışmalar teslim etme konusundaki çabamız ve gayretimizdir. Bu nedenle, işlerinizi zamanında teslim alıp almama konusunda endişelenmenize gerek yok.

HEMEN TEKLİF ALIN

Mobil Uygulama Çevirisi Uzman Ekibi

Mobil uygulamaları 7/24 dünya dillerine tercüme ettirebilir, hedef dili kullanan tüm dünya kullanıcılarına ürün ve hizmetlerinizi tanıtarak rakiplerinize göre büyük avantajlar yakalayabilirsiniz. Dünya dillerinde mobil uygulama yerelleştirme çalışmaları ile her bir dilin kültürüne hakim bir ekibe sahip olan HIZLIÇEVİRİ en etkili iOS ve Android uygulama çevirilerini yapmaktadır.

Yüksek Kalite

Size en yüksek kalitede çevirileri sunarken, yalnızca bu alanla yakından ilgili, çeşitli birtakım uygulamalar konusunda deneyimi olan, pazarlama ve yazılım dilinde tecrübeye sahip uzman çevirmenler ile çalışıyoruz. Çevirmenlerimiz oldukça detaylı bir incelemeye tabi tutulur ve nitelikleri kontrol edilir.

Zamanında Ve Sıfır Hata Ile Teslim Edilen Tıbbi Çeviri

Bu alanda sadece en iyi hizmeti sunuyoruz ve çeviri uzmanlarımız tam olarak bunu sağlamak için donanımlıdır. İşin aslı, söz konusu çevrimiçi çeviri hizmetleri olduğunda ekibimiz için hiçbir şey çok zor değil, sektöre özel dil uzmanlarımız uygulamalarınızın çevirisinde optimum kaliteyi elde edilmesini sağlamak için buradalar.

HEMEN TEKLİF ALIN

Çift Kontrollü Mobil Uygulama Çevirisi

Her bir sektörde farklı dillerde kurumsal, teknik, hukuki, medikal ve akademik çevirileri en doğru ve en etkili şekilde yapan HIZLIÇEVİRİ, iOS ve Android uygulama çevirilerini de aynı kalitede yapmaktadır. Çevrilen metinler her iki dilde kontrol edilmekte, dünya dil kültürlerine uygun iOS ve Android uygulama çevirileri hedef dilde sorunsuz takip edilmektedir.

Web sitelerinin hedefi ziyaretçi sayısını arttırmak ve markalarını daha geniş kitlelere tanıtarak hedef satış rakamlarını yakalamaktır. Bunun için ilk yapılan web sitelerinin mobil uyumlu hale getirilmesidir. Sonrasında mobil uygulamaları yüklenerek akıllı cihazlarda her sektörden hizmet tanıtımına ve bilgilere çok daha hızlı ulaşılır.

Mobil uygulama çevirilerinde uzman olan HIZLIÇEVİRİ ekibi, mobil uygulamaları istenen dünya diline dilin kültürüne uygun bir şekilde tercüme eder. En hızlı ve en hesaplı profesyonel çeviri hizmetini alacağınız HIZLIÇEVİRİ'ye telefonla, maille, web sitesi üzerinden ya da sosyal medyadan ulaşabilir, uluslararası standartlarda bir çeviri hizmetini en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz.

HEMEN TEKLİF ALIN

7/24 Mobil Uygulama Çevirisi

7/24 kullanılan akıllı cihazlar için günün her saatinde çeviri hizmeti sunarak mobil uygulamalarını dünya dillerine tercüme eden Hızlı Çeviri, firmaların mobil cihazlar sayesinde her zaman ve mekânda ulaşılır olmasını sağlamaktadır. İngilizce Türkçe ve diğer dillerden Türkçeye anında çeviri yaparak müşterilerinin anlık çözüm ortağı olmaktadır.

Çeviri hizmetini internet ortamına taşıyarak son derece verimli bir çeviri süreci başlatan Hızlı çeviri, tüm çeviri taleplerine tek platformdan cevap veren güvenilir, kaliteli ve çok yönlü bir firmadır. Teknik bilgi gerektiren mobil uygulamalarını çevirmek sıradan bir çeviri yapmakla aynı şey değildir.

Mobil uygulamaları çevirisi uzmanlık gerektirir. Alanında uzman ve dilin her inceliğine sahip bir çeviri ekibi ile çalışan Hızlı çeviri, en etkili ve en doğru tercümelerle firmaların önündeki engelleri kaldırarak dünyaya açılmalarını sağlamaktadır.

 

HEMEN TEKLİF ALIN