Yazılım Yerelleştirme Hizmeti

HIZLIÇEVİRİ, ihtiyaç duyduğunuz yazılım yerelleştirme hizmeti için 360 derece çözümler sunar. Hizmetlerimiz yazılımınızın dilbilimsel olarak doğru, kültürel ve bağlamsal olarak hedefe uygun olmasını sağlar.

Çevirinizi Bugün Başlatın!

Bir işlev testi sunarak, uçtan uca otomatikleştirilmiş sürecimizin yazılım dilinizin her ögesinin doğruluğunu denetlemesini ve incelemesini sağlıyoruz. Yazılım mühendislerimiz ve yeminli çevirmenlerimiz web sitenizin veya yazılımınızın tüm dillerde uygun anlamı verdiğinden emin olur.

Dosyanızı Yükleyin

Çevrilmesini istediğiniz içeriği dilediğiniz formatta yükleyin, anında teklif alın.

Ödemenizi Yapın

Ödemenizi kredi kartı, havale ya da EFT gibi yöntemlerle kolayca tamamlayın.

Çevirinizi Başlatın

Dosyanız için alanında uzman bir çevirmen atanır ve çeviriniz 6 dakika içinde başlatılır.

Çeviriniz Hazır

Güvenli bulut ortamından dosyalarınıza dilediğiniz zaman erişin.

Neden HIZLIÇEVİRİ'yi kullanmalısınız?

Nitelikli Çevirmenler

En iyi yazılım yerelleştirmesi, en deneyimli yerelleştirme mühendisleri tarafından yapılır. Yalnızca en uzman ve en seçkin mühendisleri seçerek, yazılımınızın hedef dildeki tüm gerekli dilbilimsel ögelere sahip olduğundan emin oluyoruz.

Güvenli Dokümanlar

Yazılım yerelleştirme şirketlerinin en büyük endişelerinden biri de gizlilik kurallarının genellikle sıkı olmamasıdır. Fakat, HIZLIÇEVİRİ olarak bizler müşterilerimizin gizliliğini her şeyin üzerinde tutmaya kendimizi adarız. Hiçbir belgenizi üçüncü kişiler/şirketler ile paylaşmayız.

Ekonomik Fiyatlandırma

HIZLIÇEVİRİ ek ücret talep etmez. Faturalarınızda gizli ücretlendirmeler yapılmaz ve müşterilerimiz ile tam şeffalık içinde çalışırız. Müşterilerimizle verimli bir ortaklık kurmanın yolunun güven olduğuna inanıyoruz.

Hızlı Geri Dönüş

HIZLIÇEVİRİ'de endüstrideki en iyi uygulamaları kullanırız ve güncel yeniliklerden faydalanırız, ve yazılım yerelleştirme sürecinin her aşamasını mümkünse otomatikleştirmeye çalışırız. Yerelleştirilebilir ögelerin ortaya çıkarılmasını içeren tespit süreci dahil. Ayrıca yeniden yapılandırma ve çok sayıda dil arasında son test uygulama konusunda da her şeyin otomatikleştirilmiş olduğundan emin oluruz.

HEMEN TEKLİF ALIN

Uzman Yazılım Yerelleştirme Ekibi

Her endüstri ve dil için, konu uzmanı kişiler tayin ederiz. Bu kişiler ana dilinden çeviri yapan ve kapsamlı deneyime ve tayin edildikleri alanda yüksek başarı geçmişine sahip çevirmenlerdir. Yerelleştirme mühendislerimiz ileri teknik bilgiye ve eğitime sahiptir ve tüm yazılım yerelleştirme ihtiyaçlarınızı karşılar.

Zamanında Teslimat

Uzmanlarımız her zaman müşteri odaklıdır ve yazılım yerelleştirme hizmelerinizi en iyi kalitede aldığınızdan emin olmak adına sürekli olarak çabalar. Şirketimizin farkı, yenilikçi otomasyon sistemi ve haberleşme sistemleri yoluyla son teknoloji yazılım çevirisi hizmeti sağlayan bir kurum olmasıdır.

Sıfır Hata

HIZLIÇEVİRİ'deki test çözümleri, yazılımınızın, web sitelerinizin ve multimedyalarınızın farklı diller, işletim sistemleri, tarayıcılar, kanallar ve cihazlar arasında, istenmeyen ve maliyetli gecikmeler ve potansiyel olarak zararlı tehlikeler olmadan tutarlı şekilde çalışmasını sağlar.

HEMEN TEKLİF ALIN

Çift Kontrolden Geçen Yazılım Yerelleştirme

Yazılım yerelleştirme hizmelerinin en zor kısmı, en iyinin en iyisi dil uzmanları ve mühendislerin bile yalnızca işleyiş sırasında ortaya çıkan sorunları öngörememesidir. Yazılımınızı doğal ortamında test ederek, son kullanıcı deneyiminin kalitesini düşüren ve standart performansın altında bir sonuç ortaya çıkan hata kalıplarını tespit ediyoruz.

HIZLIÇEVİRİ olarak kurum içi operasyonlarınız ve personeliniz ile içgüdüsel olarak uyumlu, endüstride öncü olan uygulamalarımıza dayanan bir yaklaşım geliştirmek için sizle birlikte çalışıyoruz. İki aşamalı kontrol ve denetleme sistemi, uzman çevirmenler ve yerelleştirme mühendislerinden en iyi yazılım yerelleştirme hizmetini almanızı sağlar.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN